Yhteystiedot


Tältä sivulta löytyvät yhdistyksen toimihenkilöiden yhteystiedot. Voit viestiä yhdistyksen hallituksen jäsenten kanssa, käyttämällä oheista sivun alareunasta löytyvää lomaketta.

Valitse myös mieleisesi vaihtoehto lomakkeen alareunasta yhteydenottoa varten. Huomioithan, että viestisi menee kaikkien hallituksen jäsenten sähköpostiin. Jos haluat viestittää vain jollekin yksittäiselle henkilölle niin ole hyvä ja käytä omaa sähköpostiasi.



Kaskisten Eläkkeensaajat ry:n hallitus vuonna 2020

Ylärivistä vasemmalta:  Tuulikki Iivanainen, puheenjohtaja, Seija Miettinen, sihteeri, Ritva Oksanen, varapuheenjohtaja,  Anneli Parkkonen, taloudenhoitaja,  Ossi Aho, internet/SoMe vastaava, Sirkka-Liisa Tolmunen, jäsen,  Veli Mäntymaa, jäsen

YHTEYSTIEDOT VUONNA 2020


Puheenjohtaja:

Tuulikki Iivanainen p. 0452679113, sähköposti tiivanainen@gmail.com

HALLITUS:

Varapuheenjohtaja:

Ritva Oksanen p.0407216995, sähköposti kotisatama@netikka.fi

Sihteeri:
Seija Miettinen p. 0400867645, sähköposti seija.miettinen@pp6.inet.fi

Taloudenhoitaja:
Anneli Parkkonen p.0400965512, sähköposti parkkonen.anne3@gmail.com

Internet / SoMe- vastaava:
Ossi Aho p.0400934465. sähköposti aho.ossi@gmail.com

Jäsen
Veli Mäntymaa p.0505989281, sähköposti veli.mantymaa@gmail.com

Jäsen

Sirkka-Liisa Tolmunen, p. 0503087744 sähköposti siru.tolmunen@gmail.com

HALLITUKSEN VARAJÄSENET:

Jäsenasiainhoitaja:
Mari Viitanen p.0505374599, sähköposti mari.anneli@luukku.com

Eila Pohjanvesi p.0407535689, sähköposti eila.pohjanvesi@anvianet.fi

Marja-Leena Metsänranta p. 0408321013, sähköposti ml.metsanranta@gmail.com

Ritva Anttila p.0500976975, sähköposti ritva.anttila61@gmail.com 

TOIMIHENKILÖITÄ:

Merettäret-kuoron vetäjä:

Aino Virta p. 0505116327

Miesten talkooryhmän vetäjä:

Ismö Koivuniemi p. 0400697531

Helmipöllöt-kirjoituspiirin vetäjä:

Sinikka Arontaus p. 0401205901

Boccia-ryhmän vetäjä:

Antti Matalamäki p. 0405343009

LAMMEN MAJAN TALONMIEHET:
Terhi Mäntymaa p.0505988631, sähköposti terhi.mantymaa@gmail.com
Veli Mäntymaa p.0505989281, sähköposti veli.mantymaa@gmail.com




Yhteydenotto *