Yhteystiedot


Tältä sivulta löytyvät yhdistyksen toimihenkilöiden yhteystiedot. Voit viestiä yhdistyksen hallituksen jäsenten kanssa, käyttämällä oheista sivun alareunasta löytyvää lomaketta.

Valitse myös mieleisesi vaihtoehto lomakkeen alareunasta yhteydenottoa varten. 

Huomioithan, että viestisi menee kaikkien hallituksen jäsenten sähköpostiin. Jos haluat viestittää vain jollekin yksittäiselle henkilölle niin ole hyvä ja käytä omaa sähköpostiasi.




YHTEYSTIEDOT VUONNA 2021




Puheenjohtaja:

Tuomo Huuhka  p. 0400417287,  sähköposti tuomo.huuhka@gmail.com

HALLITUS:

Hal. jäsen, Varapuheenjohtaja:

Ritva Oksanen  p.0407216995,  sähköposti kotisatama@netikka.fi

 Hal.jäsen, Sihteeri:
Terhi Mäntymaa p. 0505988631,  sähköposti terhi.mantymaa@gmail.com

Hal.jäsen, Internet / SoMe- vastaava:
Ossi Aho  p.0400934465,  sähköposti aho.ossi@gmail.com

Hal. jäsen,  Matkavastaava:
Seija Miettinen  p. 0400867645,  sähköposti seija.miettinen@pp6.inet.fi

Hal. jäsen,  Vastaava emäntä:
Sirkka-Liisa Tolmunen, p. 0503087744,  sähköposti siru.tolmunen@gmail.com

Hal.jäsen, miesten talkooryhmän vetäjä:
Ismo Koivuniemi p. 0400697531

HALLITUKSEN VARAJÄSENET:

Jäsenasiainhoitaja:
Mari Viitanen p.0505374599, sähköposti mari.anneli@luukku.com

Eila Pohjanvesi p.0407535689,  sähköposti eila.pohjanvesi@anvianet.fi

Marja-Leena Metsänranta p. 0408321013,  sähköposti ml.metsanranta@gmail.com

Aaro Sankala p. 0504390194,  sähköposti  aaro.sankala@gmail.com

TOIMIHENKILÖITÄ:

Taloudenhoitaja:
Anneli Parkkonen p. 0400965512, sähköposti  parkkonen.anne3@gmail.com

Merettäret-kuoron vetäjä:
Aino Virta p. 0505116327

Miesten talkooryhmän vetäjä:
Ismo Koivuniemi p. 0400697531

Helmipöllöt-kirjoituspiirin vetäjä:
Sinikka Arontaus p. 0401205901

Boccia-ryhmän vetäjä:
Antti Matalamäki p. 0405343009

Lammen majan talonmiehet:
Meeri Sankala p. 0503419039
Aaro Sankala p. 0504390194,  sähköposti  aaro.sankala@gmail.com






Yhteydenotto *